רופאים מומחים

צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  
עדן

אודות אתר הרפואה והבריאות אינפודוק

ברוכים הבאים לאתר הרפואה INFODOC לאיתור רופאים, פסיכולוגים ומטפלים ברפואה משלימה. השימוש באתר כפוף לקריאה וקבלה של הסכם השימוש.

אתר הרפואה INFODOC הוקם ע"י מוטי וולק על מנת לאפשר לציבור הרחב לאתר רופא/ה, פסיכולוג/ית ומטפל/ת ברפואה משלימה ע"י הקלדת: סוג בעיה/מחלה, שיטת טיפול, בחירת קופת חולים ואזור הגיאוגרפי.

 

זהו האתר היחיד ברשת המאפשר חיפוש לפי הקריטריונים הנ"ל.

באתר מאמרים מקצועיים רבים מסווגים לפי נושאים ממיטב המומחים. המאמרים מתעדכנים באופן שוטף.

הפורומים המקצועיים מאפשרים הפניית שאלות מקצועיות למנהלי הפורום.

 

מחשבון תזונה, מחשבון קלוריות הנמצא באתר מכיל מידע לגבי ויטמינים, מינרלים, שומנים, חומצות אמינו ועוד כ 80 מרכיבי מזון הנמצאים בכ-500 מוצרי מזון במאגר המידע.

כמו כן ניתן לחשב את כל המרכיבים הנ"ל לארוחה שלמה.

המידע המוצג באתר זה אינו מיועד לשימוש כתחליף לייעוץ רפואי מקצועי, אינו משמש המלצה או הפניה לרופאים ,פסיכולוגים ,מטפלים ברפואה משלימה או סוג טיפול כלשהו והוא נועד לספק מידע בלבד.


כל המידע לגבי רופאים ,פסיכולוגים ומטפלים ברפואה משלימה הינו באחריות הרופאים , הפסיכולוגים והמטפלים ברפואה משלימה המפרסמים באתר.

מטרת האתר לספק מידע בלבד לגבי התמחויות של רופאים ,פסיכולוגים ,מטפלים ברפואה משלימה ואינו בגדר עצה רפואית ,חוות דעת מקצועית או תחליף לייעוץ של רופאים מומחים, פסיכולוגים או מטפלים ברפואה משלימה.

במקרה חירום אין להסתמך על מידע המופיע באתר אלא לפנות לרופא או לבית חולים.

האתר מוצג מתוך כוונה בלעדית להפיץ מידע רפואי לתועלת הציבור. אין הכוונה שהוא ייחשב כמי שמספק או מפעיל טיפול רפואי, שירות אשפוזי, או שירות רפואי אחר מכל סוג שהוא, ואכן אין לראות בו ספק של שירותים כאלה. אין לצלם ,להעתיק ,בין בכתב ובין על גבי מדיה כלשהי ,לאחסן בזיכרון מחשב ו/או להקליט או לעשות שימוש מסחרי כלשהו במידע הכלול באתר לרבות הפצתו בין בתמורה ובין שלא בתמורה, בלי לקבל על כך אישור מראש בכתב ממנהל האתר.


למידע על רופאים מומחים ומומלצים לחץ כאן
 
התחייבות למתן החזר כספי מלא ללקוח במקרה של תקלה או אי קבלת המוצר/שירות.


ניתן להוסיף את הטקסט הבא לתנאי השימוש באתר/דף הרכישה:


מדיניות החזרת המוצרים/שירותים באתר כפופה לחוק להגנת הצרכן במדינת ישראל:


בכל תשלום שהוא יקבל הלקוח את השירות/מוצר אותו רכש באתר בהתאם לתנאים ולכללים המפורסמים באתר ובדף בו מבוצעת הרכישה בפרט.


היה ויבצע הלקוח תשלום בעבור רכישת מוצר/שירות כלשהו באתר ומסיבה כלשהי לא קיבל אותו בהתאם לתנאים ולכללים המופיעים באתר,יזוכה הלקוח בעבור תשלום זה זיכוי מלא.


הלקוח רשאי לבטל עסקה עד 14 יום מיום ביצוע התשלום ולקבל את מלוא כספו חזרה.


הלקוח יהיה רשאי להחזיר כל מוצר/שירות אותו רכש עד 30 יום מיום קבלתו ולקבל את כספו חזרה (בתנאי שהמוצר נשלח באריזתו,במצב תקין ובתנאי שלא נעשה בו שימוש).

 

בית העסק יהיה רשאי לקזז עד 5% מסכום העסקה המקורי, אלא אם כן הסיבה לביטול העסקה היא עקב תקלה/פגם כלשהו במוצר. בית העסק אינו מחויב לזכות את הלקוח בגין הוצאות משלוח המוצר חזרה, ובית העסק לא יחייב את הלקוח בגין כל הוצאות משלוח חוזר.

איה הוד
תגיות - יום שלישי 22 יוני 2010

אינדקס רופאים, רשימת רופאים מומלצים, רופאים מומחים, פסיכולוגים קליניים, פסיכולוגים,רפואה משלימה,תזונה,מחשבון תזונה ובריאות