רופאים מומחים

צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  

השתלת שיניים - כיצד לבחור מומחה

כיום ניתן להחליף שיניים חסרות ע"י שיניים מלאכותיות באמצעות 2 דרכים – גשר או ע"י שתלים דנטאליים. השתלת שיניים הינה אופציה אשר מתגלה כעדיפה באחוז ניכר של המקרים שכן היא היחידה שמדמה שן אמיתית, אשר מוחדרת לתוך עצם הלסת ומונעת את ספיגתה במקום השן החסרה. שתל בודד יכול להחזיק מעמד יותר מ- 15 שנים, במידה והוא מותקן כהלכה. זוהי הסיבה מדוע חשוב ביותר לבחור מומחה לצורך העניין וכאן תקבלו מעט טיפים שיעזרו לכם במשימה.

מומחה להשתלות שיניים

בישראל לא קיימת התמחות מסודרת בהשתלות שיניים. למעשה, באופן חוקי ולגיטימי ביותר, כל רופא שיניים מורשה לבצע השתלת שיניים שכן הידע הנרכש במהלך לימודי רפואת השיניים מקיף את הנושא הזה. יחד עם זאת, חשוב מאוד לבחור ברופא אשר בחר להרחיב את הידע שלו בתחום ע"י השתתפות בלא מעט קורסים ייעודיים אשר משלימים את הידע המקצועי הנלמד במהלך התואר והשנים הקליניות. כמו כן, ניתן למצוא יתרון לא מבוטל בביצוע ההשתלות אצל רופא מומחה בתחומו, אשר מבצע השתלות שיניים. מבין הרופאים המבוקשים ביותר בנושא זה ניתן למצוא את העוסקים בכירורגיית פה ולסת, מומחי חניכיים ומומחים בשיקום הפה.

 

ניסיון רב בביצוע השתלות

רצוי מאוד לפנות אל רופא שיניים בעל ניסיון רב בהשתלות שיניים, כזה אשר מבצע אותן באופן יום יומי בתור עיסוק קבוע ושזוהי גולת הכותרת של מרפאתו. קחו בחשבון כי ככל שהרופא מיומן ומנוסה יותר, כך רב הסיכוי שהוא נחשף ליותר מקרים, קלים ומורכבים גם יחד, כך שאיכות הטיפול, תכנון מיקום התקנת השתל והביצוע בפועל יהיו איכותיים ומושכלים יותר.

 

מה עוד חשוב לדעת?

השתלת שיניים הינה פעולה מורכבת אך למרבה הפלא, אינה מצריכה ביקורים רבים בקליניקה כך שהמרחק של הקליניקה לבית אינו מהווה פקטור עיקרי ובהחלט שווה לנסוע למרחקים גדולים יותר במידה ויש בידיכם המלצה על מרפאה שיניים איכותית אשר מתמחה בהשתלות שניים.יש לשים לב בנוסף לכל שהוזכר לעיל, בחדישות המכשור הרפואי בקליניקה ובמגוון סוגי ההשתלות שהקליניקה מציעה (all-on-4, השתלות ביום אחד, תמיכה בניתוחי השתלת עצם וכו').

 

הדפס