רופאים מומחים

צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  

שיקום הפה- יישור שיניים

יישור שיניים – השיטות החדשניות

 

מאז ומתמיד היוו שיניים חלקות וישרות סימן לרווחה כלכלית, לבריאות ולשפע. בתרבויות השונות קיבלו השיניים התייחסויות מיוחדות אשר הפכו את השיניים עצמן לשם דבר. גם כיום ישנן לא מעט שיטות המאפשרות לכל אדם בעל שיניים לא ישרות ליהנות ממראה ייצוגי ומרשים הכולל שיניים ישרות ולבנות. לדאבונם של רבים, לא כולם נולדו עם גנים מצוינים. אם לא די בכך, אורח החיים המודרני גובה לא מעט מחירים ומביא עימו נזקים משמעותיים לשיני האדם. המראה הנוצר במערכת השיניים מהווה סיבה למבוכה ותחושות אי נעימות רבות.


אם בעשורים הקודמים הייתה מלאכת יישור השיניים מלאכה הוקדשת לבני הנוער והילדים אשר שיניהם גילו בעיות שונות, הרי שכיום טיפולי יישור שיניים שונים מוענקים לבני הגילאים כולם, בהתחשב באופי הבעיה ובפתרון המתאים לה. נכון להיום יישור שיניים הינו טיפול פופולארי ומבוקש במרפאות רבות, המחזיר למטופלי את שמחת החיים ואת הבטחון העצמי לחייך ולתקשר עם הסביבה ללא חשש. בעשורים האחרונים לא מעט שיטות ליישור שיניים פותחו בארץ וברחבי העולם כולו.


נדמה כי עם הזמן החולף, הטכנולוגיות השונות המשמשות ליישור שיניים הולכות ומשתכללות, בעודן מציעות למטופלים יותר ויותר אפשרויות למראה אסתטי ללא כל הפרעה. בניהול אורח חיים נוח. אם הטיפולים המוכרים והישנים הפריעו בדיבור או בפתיחת שיחה, באכילה או בתפקוד תקין באופן כללי הרי שהשיטות החדשניות מאפשרות לעבור טיפולי שיניים מקיפים ללא כל בעיה ומכשול. בין השיטות החדשניות ניתן למצוא את אלו המובילות.


שיטת אינויזליין ליישור שיניים


אינויזליין הינה שיטה ליישור שיניים המשתמשת בפלטה שקופה המהווה פתרון איכותי ומקצועי ליישור השיניים, ללא כל סימן מבחוץ. הפלטה השקופה הינה בלתי נראית כלפי חוץ ואינה מפריעה את התפקוד השוטף של האדם. זאת, בניגוד למכשירים ישנים, בולטים ואגרסיביים. את הטיפול מבצעים לאחר אבחון אישי בשיטת הדמייה תלת ממדית, במהלכה בונה הרופא תכנית טיפול אישית עבור כל מטופל. הפלטה והקשתות יאפשרו את חזרת השיניים למקום הנכון באופן הדרגתי ומאוזן.


שיטת אינקוגניטו


שיטת אינקוגניטו הינה בין השיטות החדשניות ליישור שיניים המשתמשת בסמכים ומאפשרת לחייך וליהנות במשך כל הטיפול מאורח חיים בריא וללא כל הפרעה. שיטת אינקוגניטו מיועדת לאלו המעוניינים בטיפול שיניים שאינו ניכר כלל כלפי חוץ. הסמכים מודבקים לכל שן באופן נפרד ומותאמים באופן מדויק לכל שן על מנת להימנע מהפרעות בעת האכילה או הדיבור.

 

הדפס