רופאים מומחים

צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  

מכשירי שמיעה

מי אמר שמוכרחים להשלים ולחיות עם בעיית שמיעה? מן הסתם היה זה אדם שאינו לקוי שמיעה ולכן אינו חש ואינו יודע עד כמה מעיבה בעיה זו על שגרת החיים. מכשירי שמיעה סימנס משפרים את איכות חייהם של לקויי השמיעה באופן דרמטי
רבים מהצרכנים של שירותים ומוצרים יודעים, כי רכישתם אצל מותגים מהווה ערובה לטיב ולאיכות. זה מכבר הפכו מכשירי שמיעה סימנס למותג ידוע ורב מוניטין בנושא מכשירי שמיעה. מכון שמיעה בירושלים מציע לכם מכשירים בהתאמה אישית. תוכלו לקבל מידע וייעוץ על אודות ההבדל בין סוגי המכשירים השונים, להתנסות בהם ולבחור את הטוב והנוח לכם ביותר.

מכשירי שמיעה סימנס- רואים ששומעים הרבה יותר טוב

אנשי מקצוע רבי ניסיון שוקדים במעבדות החברה על שכלול ומזעור מכשירי השמיעה, שמוטמעת בהם הטכנולוגיה החדישה ביותר. האפשרות להסתייע במכשירים קטנים, תוך וחוץ אוזניים, מקלה על מי שמתביישים להיראות בציבור עם מכשירים גדולים ובולטים להסתובב ללא תחושה של מבוכה, בושה או אי נעימות, במיוחד כאשר מכשיר זעיר תחוב מאחורי האוזן.
אין ספק כי לקוּת שמיעה היא אחת הלקויות המתסכלות ביותר הן את הלוקים בה והן את מי שמתקשרים עמם, המתקשים להבין את דיבורם ומתקשים גם לנהל אתם שיחה בגלל כושר השמיעה הלקוי. מכאן נובעים הרצון והמאמץ למצוא פתרון ומענה אפקטיבי לבעיה. אלה מצויים במכון שמיעה המציע לכם, בין השאר ואולי בעיקר, את מכשירי השמיעה של החברה שהיא שם דבר בתחום זה. כאשר אדם שומע היטב- רואים זאת עליו. על פניו לא ניכר כל אות של מאמץ לשמוע את דבריו של הדובר.

מכשירי שמיעה סימנס- אין סיבה לחפש מכשירים אחרים

מכשירי השמיעה של חברת סימנס מצטיינים באיכות. קל לשאת אותם ולתפקד עמם. שימוש בהם מאפשר ללקויי שמיעה לשמוע היטב. במקביל לנשיאת המכשיר אפשר לקבל במכון שבו הם מוצעים ייעוץ והנחיה בנושא שיפור ושיקום הדיבור והשפה על ידי קלינאיות תקשורת המתמחות בנושא זה.
ההבנה כי אין סיבה להשלים עם לקוּת שמיעה ודיבור מניעה רבים מלקויי השמיעה להיעזר בכל מכשיר ובכל בעל מקצוע העשויים לתרום לשיפור עקבי, מתמשך ומשמעותי ביותר באיכות השמיעה והדיבור.
הואיל ותנאי הכרחי להקשבה אפקטיבית הוא כושר שמיעה תקין, שיפור השמיעה באמצעות מכשירי שמיעה סימנס הוא צעד חשוב ביותר לשיפור ההקשבה. עבור סטודנטים, לשיפור השמיעה ובתוך כך שיפור ההקשבה יש תרומה עצומה לשיפור איכות הלמידה שלהם וממילא השפעה ישירה על תוצאותיה.
הדפס