צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  
תזונה ודיאטה – כיצד להצליח ובגדול! – קובי עזרא
דיאטה ותה ירוק
ויטמינים
מבוא לתזונה
דחיית הזיקנה והורמון הגדילה
כושר גופני
מינרלים
התעמלות ופעילות גופנית
התעמלות ופעילות גופנית- חלק ב'
מחלות הנגרמות ע"י מחסור בויטמינים
ערכם התזונתי של מאכלי ט"ן בשבט
ויטמינים
השמנת יתר- פתרון והתמודדות
עיסוי רפואי יותר מסתם הנאה
שמן עץ התה מאוסטרליה
מחשבון תזונה-ערכים תזונתיים של מאכלי הפסח
השמנה וסיבות להשמנה
חיזוק המערכת החיסונית
מחשבון תזונה לחישוב מידע תזונתי
סגולות הבריאות של הדבש
ערכים תזונתיים של גויאבה
נוגדי חימצון על המדף הביתי
סגולות הבריאות של פרי האגס
סגולות הבריאות של התפוח
פיגמנטים במזון
ויטמין D
נוגדי חימצון מקטינים הסיכונים למחלות לב וכ
פרובויוטיקה ביתית
כל האמת על חומצה פולית
שמן הקוקוס
חלב
הפרדוקס של הבריאות
תה צמחים מעלי עץ הזית
שיפור איכות השינה באמצעות תזונה
הקשר בין תזונה לאסתטיקה- בריאות העור
מניעת מחלות חורף
סגולות הבריאות של האבוקדו
שמן אבוקדו
המצה השמורה שמעולם לא הכרתם
חלב צימחי
סגולות האבטיח
תמרים- ערכים תזונתיים
מחשבון קלוריות ומחשבון תזונה
הרעלת כספית
כושר – המתכון לאריכות ימים
גאדגטים ואפליקציות לבריאות
השפעת מורנגה על ייצור החלב של נשים מניקות
שימוש במחשבון קלוריות ומחשבון תזונה בזמן ביצוע דיא
ירידה במשקל תוך העזרות במחשבון קלוריות ותזונה
מחשבון תזונה (שהינו גם מחשבון קלוריות) לפי ארוחה -
זהירות דיאטה
איך לעשות דיאטה מהירה – דיאטה מהירה מבלי לצאת מהבי
הכל אודות הצרת היקפים, מיצוק וחיטוב

מחשבון תזונה ומחשבון קלוריות

מחשבון תזונה (שהינו גם מחשבון קלוריות) לפי ארוחה - כל מה שאתם צריכים לדעת


החלטתם לעשות מהפיכה בחייכם? החלטתם לשנות את אורח החיים? הבנתם שבשביל לחיות טוב צריך לעשות כמה שינויים? הגעתם למקום הנכון! אחת הדרכים הבטוחות לשדרג את חיינו היא באמצעות תזונה נכונה ובריאה. תזונה יכולה לשנות כל אספקט בחיים שלנו, ותזונה נכונה היא אחד ההרגלים הטובים ביותר שאנחנו יכולים להקנות לעצמנו. תזונה משפרת את הבריאות הכללית, היא מהווה פתרון למחלות רבות, הן כמרפא והן כמנע, משפרת את מראה עורינו, משפרת את הריכוז והזיכרון, מייצרת אנרגיות ומשפרת משמעותית את יכולות התפקוד. אם כבר קיבלתם החלטה שאתם משנים את אורח החיים שלכם ואופי הארוחות שלכם, אתם צריכים מחשבון תזונה.
 


צעד ראשון - מציאת מחשבון תזונה מתוחכם ובניית תפריט
צעד ראשון בדרך לתזונה נכונה הוא בניית תפריט המורכב מכל אבות המזון והחומרים החיוניים להם זקוק הגוף שלנו תוך שמירה על כמות הקלוריות (אנרגיה) שאנו צורכים. גיוון במזון הוא חשוב, ויש לפרוט בצורה מדויקת מה הוא ההרכב של כל אחד מהמאכלים מהם מורכבת כל ארוחה. יש לבדוק שאכן אותם מרכיבים בונים יחד את התצרוכת היומית המומלצת של כל המרכיבים החיוניים לגופינו. מחשבון תזונה שהינו גם מחשבון קלוריות, הוא מצרך הכרחי להרכבת תפריט, ורק מחשבון מתוחכם יוכל לתת את הפירוט המדויק והנוח ביותר למשתמש, ויסייע לבניית תפריט בקלות.
 


צעד שני - מחשבים קלוריות
הצעד השני בדרך לתזונה נכונה הוא ספירת הקלוריות (אנרגיה בשפת מחשבון הקלוריות) בהרכבת התפריט, וחישובן כך שכמות הקלוריות המוכנסת לגוף תהיה תואמת את כמות הקלוריות היוצאת ממנו. במידה ונצרוך פחות קלוריות, נאלץ להתמודד עם תחושות רעב, ובמידה ונצרוך יותר קלוריות ממה שאנחנו מוציאים, נמצא את עצמינו עם עודפי שומן, אשר מסכנים את בריאותינו, ואינם אסתטיים למראה. כאן ניתן להיעזר במחשבון קלוריות, אשר יחד עם מחשבון התזונה המתוחכם יעזור לכם לבנות את התפריט הטוב ביותר עבורכם.
 


צעד שלישי - מים, מים, מים
צעד שלישי וחיוני הוא שתייה מרובה, ולכן יש לדאוג להכניס לגוף הרבה מים. שתייה חשובה ביותר לבריאותינו, ולא סתם אומרים כי מים הם מקור החיים. ללא שתייה לא נהיה מסוגלים לחיות. כשמדובר על שתייה חשוב מאוד להפריד בין מים לבין כל שאר סוגי המשקאות. הגוף שלנו זקוק למים נקיים. במשקאות קיימות תוספות שונות, שאינן בהכרח בריאות לגוף. למשל, קפאין הוא בעל תכונה של ייבוש, לכן תה, קפה או קולה אינם יכולים להוות תחליף למים. מיצי פירות טבעיים הם נפלאים וטובים לתזונה, אך נכנסים תחת הקטגוריה של המזון ולא השתייה, ולכן יש לחשב את מרכיביהם בבניית התפריט התזונתי.
 


צעד רביעי - להפעיל את הגוף

צעד רביעי הוא השלמה לתזונה. כדי לייצר אורח חיים בריא, לא מומלץ להסתפק בתזונה בלבד, ועלינו לאמץ גם פעילות ספורטיבית. התעמלות גופנית קבועה מסייעת לשמור על מערכות הגוף ותקינותן, וכן על משקל מאוזן ותקין. מומלץ להקפיד על פעילות קבועה 3 פעמים בשבוע.
 


מוכנים? צאו לדרך!
כעת אתם מוכנים לעשות את השינוי. באתר אינפודוק תמצאו את מחשבון התזונה המתוחכם אשר יפרוט לכם בצורה המלאה והמדויקת ביותר את כל המרכיבים הכלולים בארוחה שלכם. רק מחשבון תזונה יסודי יכול לאפשר לכם לבנות תפריט נכון ולהגיע לאורח חיים בריא.

למחשבון תזונה

הדפס