צור קשר כללי

מלאו פרטים או צרו קשר
שלח

 
הדפס  

Text/HTML

חשיבותם של מדרסים לשמירה על בריאות כף הרגל


כפות הרגליים שלנו נושאות את רוב משקל גופנו, ולכן הן צריכות שתהיה להן תמיכה מרבית. בדרך כלל ניתן לקבל את התמיכה הזאת מנעל טובה ונוחה, אולם במקרים מסוימים, כגון בעיות אורתופדיות שונות וכתוצאה מהזדקנות, התמיכה כבר לא מספקת וצריך לקבל אותה ממקור חיצוני. במקרים כאלה מדרסים המיוצרים ומותאמים באופן אישי במכון אורטופדי, הם הפתרון הטוב ביותר.


מהם מדרסים?
מדרסים הם עזר אורטופדי – מדרך אשר נכנס אל תוך הנעל, ומספק מצע דריכה אשר יכול לסייע במגוון רחב של בעיות אורטופדיות, כמו גם במניעת של היווצרות בעיות בכף הרגל, כמו למשל במצב של כף רגל סוכרתית.


איך זה עובד?
המדרס מותאם בצורה מדויקת למבנה הרגל ולבעיה ממנה סובל המטופל, ומסייע לו בפיזור נכון יותר של משקל הגוף על כפות הרגליים. כאשר המשקל מתפזר באופן נכון ושווה, הרי שניתן להקל על הרבה מאוד בעיות פיזיות אורטופדיות, לרבות יציבה לא נכונה, עקמת, פלטפוס, דרבן, רגל קצרה ועוד.


מדרס מתאים – רגל בריאה
השמירה על בריאותה של כף הרגל חשובה ביותר, לא רק עבור אנשים סוכרתיים אשר אצלם הרגל עלולה להיפגע כתוצאה מחוסר איזון מתמשך, אלא עבור כולנו. אחרי הכול, אם אנחנו רוצים ללכת זקוף ולהצליח לבצע פעילות גופנית, כדאי שנדאג לכף הרגל עכשיו – ולא רק בעתיד. מדרסים מסייעים מאוד בשמירה על בריאות כף הרגל, שכן הם מספקים לה מצע תומך, בולם זעזועים, המגן עליה מפני פציעות ומפני שאר נזקים.


חשיבות ההתאמה האישית
אמנם, היום ניתן לרכוש מדרסים גם כמוצר מדף בבתי מרקחת פרטיים, ויכול להיות שהם יכולים לעזור בצורה מסוימת, אולם אם מעוניינים לפתור בעיה ספציפית ולהגן באמת על כף הרגל – מומלץ מאוד לרכוש אותם במכון אורטופדי. במכון כזה עובדים אורטופדים מקצועיים אשר ייצור והתאמה של מדרסים הם תחומי ההתמחות שלו, והם ייצרו עבורכם מדרסים בייצור אישי, אשר יתאימו בצורה מושלמת לבעיה אותה אתם רוצים לפתור.


בחירת מכון אורטופדי להתאמת מדרסים
על מנת להבטיח ככל שרק ניתן, שהמדרסים אכן יסייעו לכם לטפל בבעיה ממנה אתם סובלים ולשפר בצורה משמעותית את איכות החיים, יש חשיבות רבה לאופן בו נבחרו את המכון האורטופדי בו תרכשו את המדרסים. מומלץ מאוד לבחור מכון אורטופדי מוכר, המעסיק אורטופדים המתמחים בתחום של התאמת מדרסים, ואשר יבצעו את כל הבדיקות וישאלו את כל השאלות הנכונות, על מנת להתאים לכם את האביזרים הנכונים.


בחירת המכון כדאי שתתבצע על סמך המלצות של אנשים שאתם סומכים עליהם, ובכל מקרה חשוב שתבקשו לראות את ההסמכה של האורטופדים אשר בודקים אתכם. רכישת מדרסים במכון אורטופדי מוכר ומוביל תאפשר לכם לקבל רק מדרסים מתאימים, שיעזרו לכם מאוד בשיפור איכות החיים. רק בריאות ובהצלחה!  


 


הדפס