כוסות רוח

כוסות רוח
יש לא מעט טיפולים עתיקים, אשר מקורם במזרח הרחוק, אשר נחשבים כיעילים עד עצם היום הזה ובכוחם להקל על כאבים ועל סימפטומים שונים של מחלות ובעיות בריאותיות.
כוסות רוח מהווה את אחד מהטיפולים המדוברים.
היכרות עם הטיפולים השונים כמו גם היעילות והתועלות שלהם, תאפשר לבחור את הטיפול המתאים ביותר וליהנות בצורה המקסימאלית מהתועלות הטמונות בו ובמאמר זה, תוכלו לקבל את כל המידע לגבי כוסות רוח.

כוסות רוח היא כאמור, חלק מהרפואה הסינית ובמזרח נהוג לעשות שימוש בשיטת טיפול זו כבר אלפי שנים. בעבר, נהגו במערב לדבר בזלזול על טיפול כוסות רוח, כאשר אחד המשפטים הנפוצים בהקשר לכוסות רוח הוא "כוסות רוח למת".
בשנים האחרונות המגמה השתנתה וגם במערב גילו את התועלות והיתרונות הרבים אשר טמונים בכוסות רוח וכיום, מדובר בטיפול משלים, אשר מומלץ גם על ידי קופות החולים.

הליך הטיפול
בהליך הטיפול של כוסות רוח, מניחים למעשה כוסות מזכוכית, או כאלו אשר עשויות מחומרים אחרים כמו: עץ או מפלסטיק על הגוף ובעיקר באזורים הכואבים.
כאשר, בהליך הטיפול, מתבצעת יניקה של השריר והעור אל הכוס. מדובר בטיפול שאינו כרוך בכאב או באי נעימות.
יש אנשים רבים אשר חוששים מטיפול כוסות רוח, בגלל הפעולה של חימום הכוסות, אז כאון, חשוב להרגיע את אותם האנשים ולציין כי החום מורגש אך ורק בתוך הכוס ולא בשוליים אשר באים במגע ישיר עם העור של המטופלים.
טיפול כוסות רוח נחשב ליעיל בכל מה שקשור לעידוד זרימת אנרגיה וזרימת דם טובה יותר, הוא נחשב כאופטימאלי עבור אנשים אשר סובלים מכאבים בגוף ועבור אנשים מצוננים או כאלו אשר מתמודדים עם שפעת ובעיות שונות בדרכי הנשימה.

היתרונות והתועלות של טיפול כוסות רוח הם רבים, אבל בכדי ליהנות מכל אותם היתרונות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את המטפל ולוודא שיש לו רקע בתחום והכשרות ייעודיות, אשר יאפשרו לו לבצע את הטיפול בצורה הטובה ביותר ותוך התאמה פרטנית לדרישות ולצרכי המטופל – מה שיבטיח ליהנות מכל התועלות אשר טמונות בטיפול מהסוג הזה..

 

מחשבוני תזונה

פרסומת

צמחי מרפא יעילים ביותר לטיפול בתופעות שונות המתבטאות בתכיפות ודחיפות מתן שתן. חברת פריסו היא יצרנית כמוסות מצמחי מרפא המשמשים לטיפול בבעיות שונות בדרכי השתן מזה מאות שנים.

למידע נוסף

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

האם לתזונה ישנה על עיכוב הזדקנות?, שלום כאן קובי עזרא המומחה שלכם לרפואה נטורופטית ובריאות טבעית. כידוע ההזדקנות היא גורם הסיכון העיקרי למחלות כרוניות

הודעה חשובה: הכתוב בחוברת זו איננו בגדר מרשם רפואי לטיפול במחלות, אלא ידע שפורסם בכתבי עת מדעיים שמופיעים בעולם. מן הראוי שהנזקק לטיפול יפנה

  הודעה חשובה: הכתוב בחוברת זו איננו בגדר מרשם רפואי לטיפול במחלות, אלא ידע שפורסם בכתבי עת מדעיים שמופיעים בעולם. מן הראוי שהנזקק לטיפול